Wzór CV Kelner

Wzór CV Kelner

Wzór CV dla Kelnera:

Do pracy kelnera nie każdy się nadaje. Jest to specyficzny zawód, w którym najważniejszy jest dobry kontakt z klientem. Do głównych zadań kelnera należy bezpośrednia obsługa klienta, dbanie o czystość i porządek na stolikach i w całym lokalu oraz budowanie marki i zaufania do restauracji. Często wymagane jest wcześniejsze doświadczenie, miła aparycja, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Nie jest natomiast wymagane kierunkowe wykształcenie ani żadne kursy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 998 KB
  • Liczba znaków: 2182
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Kelnera:

Wzór CV Kelner

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnych wzorów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny na tej stronie przykład CV dla Kelnera dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu otworzyć szablony przy pomocy programów Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Kelnera. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam własne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany i posiada wszelkie cechy dobrego CV.