Wzór CV Kamerzysta

Wzór CV Kamerzysta

Wzór CV dla Kamerzysty:

Dokumenty aplikacyjne nie mogą zawierać jakichkolwiek błędów, ani stylistycznych, ani ortograficznych. Osoby zainteresowane pracą w stacjach telewizyjnych lub przy realizacjach komercyjnych lub artystycznych mogą skorzystać z szablonu CV dla Kamerzysty. Został on przygotowany pod kątem osób, które ukończyły jedną z wielu szkół filmowych. Pracodawcy wymagają kreatywności, odpowiedzialności, skrupulatności i rzetelności.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 983 KB
  • Liczba znaków: 2167
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl obejmuje prawie 500 różnorodnych przykładów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu posiadasz pewność, że pobierasz wzór Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny powyżej wzór Curriculum Vitae dla Kamerzysty jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą aplikacji Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Kamerzysty. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada niezbędne walory dobrego Curriculum Vitae.