Wzór CV Hostessa

Wzór CV Hostessa

Wzór CV dla Hostessy:

Zawód hostessy wbrew pozorom nie jest łatwy. Oferty pracy skierowane są głównie do uczniów i studentów, którzy pragną dorobić do kieszonkowego lub na studia. Pracodawca najczęściej wymaga komunikatywności, otwartości, zaangażowania w swoją pracę, dyspozycyjność. Dodatkowym atutem będzie własny samochód oraz książeczka sanepidowska. W zamian można otrzymać ciekawą prace, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe i możliwość zdobycia doświadczenia.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 961 KB
  • Liczba znaków: 2165
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Hostessy:

Wzór CV Hostessa

Zaufaj specjalistom:

Grupa wzorów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnorodnych szablonów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu posiadasz pewność, że dostajesz przykład Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny powyżej wzór Curriculum Vitae dla Hostessy jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu otworzyć szablony za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Ściągnięty plik w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Hostessy. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany i posiada niezbędne cechy dobrego CV.