Wzór CV Grafik Komputerowy

Wzór CV Grafik Komputerowy

Wzór CV dla Grafika Komputerowego:

Praca grafika komputerowego skierowana jest dla osób o artystycznej duszy oraz potrafiącego obsługiwać podstawowe narzędzia graficzne. Pracodawcy od kandydatów wymagają najczęściej doświadczenia na podobnym stanowisku, rozwiniętą wrażliwość artystyczną, kreatywności i niekonwencjonalnych pomysłów. Do obowiązków pracownika należy tworzenie grafiki wektorowej i rastrowej, tworzenie projektów graficznych stron www.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 910 KB
  • Liczba znaków: 2114
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Grafika Komputerowego:

Wzór CV Grafik Komputerowy

Zaufaj specjalistom:

Grupa szablonów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnych przykładów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny poniżej szablon CV dla Grafika Komputerowego jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą programów Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, dalej należy go otworzyć i wybrać interesujący nas wzór Curriculum Vitae dla Grafika Komputerowego. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając własne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany oraz posiada niezbędne walory dobrego Curriculum Vitae.