Szablon Curriculum Vitae dla Górnika:

Poszukujący pracy powinien różnicować zamieszczane w Curriculum Vitae dane, gdyż każdy pracodawca może mieć inne wymagania, zwłaszcza jeśli chodzi o różne stanowiska. Absolwenci szkół zawodowych o kierunku związanym z eksploatacją podziemną złóż mogą w procesie poszukiwania pracy wykorzystać szablon listu motywacyjnego dla Górnika. Uwzględnia on takie cechy kandydata jak opanowanie, spostrzegawczość oraz wytrzymałość fizyczna.

Wzór CV Górnik

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 72 KB
Liczba znaków: 1068
Data dodania: 1.10.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści ponad 500 różnych przykładów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz szablon CV najlepszej jakości.

Prezentowany na tej stronie wzór Curriculum Vitae dla Górnika jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu możemy otworzyć wzory za pomocą aplikacji Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam wzór CV dla Górnika. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego CV.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]