Szablon Curriculum Vitae dla Głównego Księgowego:

Profesjonalnie i atrakcyjnie zredagowane dokumenty aplikacyjne mają na celu zwrócenie uwagi pracodawcy na konkretnego kandydata. Szablon CV dla Głównego Księgowego został opracowany dla osób poszukujących zatrudnienia w sektorze finansowym. Pracodawcy wymagają od kandydatów stosownego wykształcenia oraz kilkuletniego doświadczenia zawodowego. Mile widziana jest dobra znajomość obsługi komputera i odpowiednich programów.

Wzór CV Główny Księgowy

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 184 KB
Liczba znaków: 2091
Data dodania: 11.10.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl posiada ponad 500 różnego rodzaju przykładów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu pewność, że pobierasz wzór CV najlepszej jakości.

Prezentowany powyżej przykład Curriculum Vitae dla Głównego Księgowego dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie musimy go otworzyć i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Głównego Księgowego. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając własne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada wszystkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór Curriculum Vitae:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]