Szablon Curriculum Vitae dla Geodety:

Geodezja wciąż należy do zamkniętego rynku pracy. Aby starać się o pracę w biurze geodezyjnym należy mieć skończone studia magisterskie lub inżynierskie o danej specjalności. Należy również zdać państwowe egzaminy uprawniające do pracy. Pracodawcy oczekują od kandydatów rzetelności, zaangażowania i dobrego stanu zdrowia. Na tym stanowisku możemy spodziewać się ciekawej ale odpowiedzialnej pracy. Trzeba być również przygotowanym do pracy w terenie.

Wzór CV Geodeta

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 96 KB
Liczba znaków: 1932
Data dodania: 16.07.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl posiada prawie 500 różnych szablonów CV, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu masz pewność, że dostajesz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny powyżej wzór CV dla Geodety jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w następujących formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu możemy otworzyć szablony przy pomocy programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Ściągnięty plik w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, następnie musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon CV dla Geodety. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany oraz posiada niezbędne walory dobrego CV.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]