Wzór CV Geodeta

Wzór CV Geodeta

Wzór CV dla Geodety:

Geodezja wciąż należy do zamkniętego rynku pracy. Aby starać się o pracę w biurze geodezyjnym należy mieć skończone studia magisterskie lub inżynierskie o danej specjalności. Należy również zdać państwowe egzaminy uprawniające do pracy. Pracodawcy oczekują od kandydatów rzetelności, zaangażowania i dobrego stanu zdrowia. Na tym stanowisku możemy spodziewać się ciekawej ale odpowiedzialnej pracy. Trzeba być również przygotowanym do pracy w terenie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1002 KB
  • Liczba znaków: 2052
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Geodety:

Wzór CV Technik Geodeta

Zaufaj specjalistom:

Baza CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl mieści około 500 różnych szablonów CV, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu posiadasz pewność, że pobierasz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny powyżej przykład CV dla Geodety dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w następujących formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu można otworzyć szablony przy pomocy aplikacji Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Ściągnięty plik w skompresowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam wzór CV dla Geodety. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany i posiada wszystkie walory dobrego Curriculum Vitae.