Wzór CV Ekonomista

Wzór CV Ekonomista

Wzór CV dla Ekonomisty:

Bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, rekrutujący nie może brać pod uwagę kandydatury aplikującego. Szablon Curriculum Vitae dla Ekonomisty przygotowano uwzględniając wyższe wykształcenie aplikującego oraz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku. Dla pracodawców bardzo ważne jest, aby kandydat cechował się samodzielnością, odpowiedzialnością, komunikatywnością i odpornością na sytuacje stresowe.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 966 KB
  • Liczba znaków: 2170
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Ekonomisty:

Wzór CV Ekonomista

Zaufaj specjalistom:

Grupa wzorów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych przykładów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz przykład CV najwyższej jakości.

Prezentowany na tej stronie wzór CV dla Ekonomisty jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu otworzyć szablony za pomocą aplikacji Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Ekonomisty. Na końcu edytujemy dokument wstawiając własne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego Curriculum Vitae.