Wzór CV Dyrektor ds. Finansowych

Wzór CV Dyrektor ds. Finansowych

Wzór CV dla Dyrektora ds. Finansowych:

Curriculum Vitae nie jest niczym innym jak tylko życiorysem zawodowym, czyli podstawowym źródłem informacji o osobie aplikującej na dane stanowisko pracy. Szablon CV dla Dyrektora ds. Finansowych został opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie wyższe ekonomiczne. Preferowane są kierunki ekonomiczne, jak: zarządzanie, rachunkowość i finanse. Mile widziana jest znajomość języka angielskiego i obsługi komputera.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1009 KB
  • Liczba znaków: 2193
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Dyrektora ds. Finansowych:

Wzór CV Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów CV oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl posiada prawie 500 różnych wzorów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz wzór Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany poniżej przykład Curriculum Vitae dla Dyrektora ds. Finansowych dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu możemy otworzyć szablony za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Dyrektora ds. Finansowych. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada niezbędne przymioty dobrego Curriculum Vitae.