Wzór CV Dubler

Wzór CV Dubler

Wzór CV dla Dublera:

Pisząc życiorys zawodowy należy przypomnieć sobie i przeanalizować najważniejsze wydarzenia z przeszłości zawodowej kandydata. Szablon CV dla Dublera opracowany został z myślą o osobach odpowiedzialnych, cierpliwych i wytrwałych. Jako osoba, która zastępuje aktora, dubler powinien mieć pojęcie o grze aktorskiej. Dokumentację aplikacyjną można składać w wytwórniach filmowych, teatrach lub bezpośrednio na castingach.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1000 KB
  • Liczba znaków: 2050
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Dublera:

Wzór CV Aktor

Zaufaj specjalistom:

Baza CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści ponad 500 różnych wzorów CV, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz wzór Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Prezentowany na tej stronie wzór Curriculum Vitae dla Dublera dostępny jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT oraz DOC, dzięki czemu otworzyć pliki przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, następnie należy go otworzyć i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Dublera. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając indywidualne dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada niezbędne cechy dobrego Curriculum Vitae.