Wzór CV Doradca Zawodowy

Wzór CV Doradca Zawodowy

Wzór CV dla Doradcy Zawodowego:

Najważniejszymi dokumentami aplikacyjnymi są list motywacyjny i Curriculum Vitae. To właśnie w życiorysie zawodowym należy umieścić wszystkie informacje dotyczące przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia kandydata. Schemat CV dla Doradcy Zawodowego opracowano z myślą o osobach poszukujących pracy w biurach doradztwa zawodowego, jednostkach oświatowych i urzędach pracy. Wymagane na tym stanowisku jest wykształcenie średnie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 990 KB
  • Liczba znaków: 2040
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Doradcy Zawodowego:

Wzór CV Doradca Zawodowy

Zaufaj specjalistom:

Baza CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl posiada około 500 różnorodnych przykładów CV, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz przykład Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny poniżej szablon Curriculum Vitae dla Doradcy Zawodowego dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony przy pomocy aplikacji Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać na dysku twardym komputera, dalej musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam wzór Curriculum Vitae dla Doradcy Zawodowego. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego CV.