Szablon Curriculum Vitae dla Dekarza:

Najważniejsze informacje, które bezwzględnie muszą znaleźć się w CV to: dane osobowe, wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Osoby zainteresowane pracą w budownictwie, ze zdolnościami manualnymi i bez zaburzeń zmysłu równowagi mogą skorzystać ze schematu CV dla Dekarza. Systematyczność, dokładność, odpowiedzialność i rzetelność mogą być atutami kandydata na to stanowisko. Mile widziane są osoby bez nałogów.

Wzór CV Dekarz

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 69 KB
Liczba znaków: 1424
Data dodania: 4.12.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl mieści około 500 różnorodnych szablonów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny na tej stronie szablon Curriculum Vitae dla Dekarza dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć wzory za pomocą aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Dekarza. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada niezbędne przymioty dobrego Curriculum Vitae.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]