Wzór CV Dekarz

Wzór CV Dekarz

Wzór CV dla Dekarza:

Najważniejsze informacje, które bezwzględnie muszą znaleźć się w CV to: dane osobowe, wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Osoby zainteresowane pracą w budownictwie, ze zdolnościami manualnymi i bez zaburzeń zmysłu równowagi mogą skorzystać ze schematu CV dla Dekarza. Systematyczność, dokładność, odpowiedzialność i rzetelność mogą być atutami kandydata na to stanowisko. Mile widziane są osoby bez nałogów.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 967 KB
  • Liczba znaków: 2329
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Dekarza:

Wzór CV Dekarz

Zaufaj specjalistom:

Grupa przykładów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych szablonów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że pobierasz przykład CV najlepszej jakości.

Prezentowany na tej stronie przykład Curriculum Vitae dla Dekarza dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć pliki przy pomocy programów Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Dekarza. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam osobiste dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany a także posiada wszystkie walory dobrego Curriculum Vitae.