Szablon Curriculum Vitae dla Budowlańca:

List motywacyjny może być niejako rozszerzeniem CV. W przypadku wzoru listu motywacyjnego dla Budowlańca, wzięto pod uwagę osoby, które w poprzednich miejscach pracy nabyły dodatkowe umiejętności, przydatne na stanowisku o które zabiegają. Pracodawcy raczej nie wymagają od pracowników budowlanych specjalistycznego wykształcenia technicznego. Ważne są jednak chęci, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w grupie.

Wzór CV Budowlaniec

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 109 KB
Liczba znaków: 2031
Data dodania: 3.09.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl posiada około 500 różnorodnych szablonów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu posiadasz pewność, że dostajesz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny na tej stronie przykład CV dla Budowlańca jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC i ODT, dzięki czemu możemy otworzyć szablony przy pomocy programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać w naszym komputerze, dalej musimy go otworzyć i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Budowlańca. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając własne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada wszelkie cechy dobrego CV.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]