Wzór CV Asystentka Zarządu

Wzór CV Asystentka Zarządu

Wzór CV dla Asystentki Zarządu:

W życiorysie zawodowym należy koniecznie umieścić informację o zgodzie na przetwarzanie danych zawartych w CV osobom trzecim. Kandydatki na stanowisko asystentki powinny odznaczać się umiejętnością pracy w zespole, zdolnościami organizacyjnymi oraz odpowiedzialnością. Wzór CV dla Asystentki Zarządu opracowano dla osób komunikatywnych, odpowiedzialnych i sumiennych. Istotna jest znajomość języków obcych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 978 KB
  • Liczba znaków: 2182
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa wzorów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl mieści około 500 różnego rodzaju przykładów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu pewność, że otrzymujesz wzór CV najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej szablon Curriculum Vitae dla Asystentki Zarządu jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu można otworzyć wzory za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Ściągnięty plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, następnie należy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład CV dla Asystentki Zarządu. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada niezbędne cechy dobrego Curriculum Vitae.