Wzór CV Asystentka

Wzór CV Asystentka

Wzór CV dla Asystentki:

Przebieg kariery zawodowej oraz informacje dotyczące posiadanego wykształcenia, szukający pracy powinien ująć w swoim życiorysie zawodowym, którym jest CV. Szablon CV dla Asystentki opracowano z myślą o kobietach posiadających wykształcenie minimum średnie, bardzo dobrą znajomość języka obcego oraz biegłą obsługę komputera i urządzeń biurowych. Mile widziane u kandydatek cechy to odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz samodzielność.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 940 KB
  • Liczba znaków: 2302
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Asystentki:

Wzór CV Asystentka

Zaufaj specjalistom:

Grupa CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnych szablonów CV, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu pewność, że otrzymujesz przykład CV najlepszej jakości.

Dostępny powyżej szablon Curriculum Vitae dla Asystentki dostępny jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć pliki za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, następnie musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Asystentki. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada niezbędne cechy dobrego Curriculum Vitae.