Wzór CV Architekt Budownictwa

Wzór CV Architekt Budownictwa

Wzór CV dla Architekta Budownictwa:

Poszukujący pracy najczęściej popełniają błąd, przebarwiając swoje dokumenty aplikacyjne. Niedopuszczalne jest również przydzielanie sobie umiejętności o których autor nie ma bladego pojęcia. Szablon CV dla Architekta Budownictwa opracowany został z myślą o absolwentach szkół wyższych o kierunku architektura i urbanistyka. Pracodawcy wymagają od pracowników wiedzy z zakresu materiałoznawstwa i sztuki konstruktorskiej.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 981 KB
  • Liczba znaków: 2165
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych szablonów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu pewność, że dostajesz szablon CV najwyższej jakości.

Dostępny poniżej przykład Curriculum Vitae dla Architekta jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu możemy otworzyć pliki za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go otworzyć i wybrać interesujący nas wzór Curriculum Vitae dla Architekta. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada wszelkie walory dobrego CV.