Wzór CV Archeolog

Wzór CV Archeolog

Wzór CV dla Archeologa:

Najważniejszym elementem życiorysu zawodowego są dane osobowe osoby aplikującej, a także jej telefon czy adres poczty elektronicznej. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w muzeach, na uczelniach lub w instytucjach zajmujących się ochroną i konserwacją zabytków mogą skorzystać z szablonu CV dla Archeologa. Został on opracowany z myślą o absolwentach szkół wyższych humanistycznych, o kierunku archeologia lub historia.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 929 KB
  • Liczba znaków: 2113
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl posiada prawie 500 różnorodnych szablonów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu posiadasz pewność, że otrzymujesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany poniżej szablon Curriculum Vitae dla Archeologa jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć pliki za pomocą programów Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, następnie musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas szablon Curriculum Vitae dla Archeologa. Na końcu edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada niezbędne cechy dobrego CV.