Wzór CV Antykwariusz

Wzór CV Antykwariusz

Wzór CV dla Antykwariusza:

W CV należy umieścić informacje o poziomie wykształcenia, posiadanym doświadczeniu zawodowym i najważniejszych umiejętnościach kandydata. Szablon CV dla Antykwariusza opracowano ze specjalnym uwzględnieniem kandydatów, posiadających dyplom ukończenia uczelni wyższej z zakresu historii lub historii sztuki. Osoby zainteresowane pracą w antykwariacie powinny wyróżniać się odpowiedzialnością i cierpliwością.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1032 KB
  • Liczba znaków: 2216
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych przykładów CV, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz wzór Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny na tej stronie wzór CV dla Antykwariusza dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć pliki przy pomocy programów Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać w naszym komputerze, dalej musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Antykwariusza. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada niezbędne przymioty dobrego Curriculum Vitae.